Договір оренди землі може бути розірвано у разі порушення істотних умов договору.

18 лютого 2016 року

Не підлягають оскарженню в касаційному порядку ухвали суду першої інстанції про відмову в задоволені заяви про визнання мирової угоди в процесі виконання судового рішення , що залишені без змін судом апеляційної інстанції. Так зазначив Верховний суду України за результатами розгляду справи № 6-2718цс15.

 

 

 

      27 січня 2016 року

       Право потерпілого на відшкодування шкоди є абсолютним. Суд немає права відмовити у задоволені позову про відшкодування шкоди, навіть якщо заподіювач шкоди застрахував свою цивільну відповідальність. В свою чергу заподіював шкоди має право пред’являти майнові вимоги до страхової компанії, з якою заподіювач укладав договір. Так зазначив Верховний Суд  України при розгляді справи № 6-2808цс15

 

 

          25 січня 2016 року

         Верховним Судом України за результатами розгляду справи № 6-931цс15 висловлена правова позиція, що стягнення боргів за Ж/К.  Як зазначив суд, закріплена в пункті 10 частини третьої статті 20 Закону «Про житлово-комунальні послуги» норма про відповідальність боржника за несвоєчасне здійснення плати за житлово-комунальні послуги у вигляді пені не виключає застосування правових норм, встановлених частиною другою статті 625 ЦК (нарахування 3 % річних).

 

 

13 січня 2016 року

Договір оренди землі може бути розірвано у разі порушення істотних умов договору. До істотних умов можна віднести забруднення та заліснення земельної ділянки, а також порушення режиму використання ділянки. Така правова позиція Верховного Суду за результатами розгляду справи № 6-2271цс15.

 

 

12 січня 2016 року

         При розгляді Верховним Судом справи № 6-1109цс15 була висловлена правова позиція щодо поділу майна подружжя. Майно, яке використовується фізичною особою – підприємцем в своїй господарській діяльності є спільним майном подружжя у разі, якщо воно було придбане за рахунок належних подружжю коштів. Як результат, поділ майна здійснюється відповідно через поділ рівних часток (ст. 71 СК України) або якщо не можливий поділ то шляхом виплати грошової компенсації (ст. 364 ЦК України).

Контакты

Если у вас остались вопросы свяжитесь с нами