У разі поділу спільного майна подружжя, один із подружжя може отримати замість майна грошову компенсацію

15 квітня 2016 року

 

             У разі поділу спільного майна подружжя, один із подружжя може отримати замість майна грошову компенсацію, але за попереднім внесенням відповідних коштів на депозитний рахунок суду. Така позиція Верховного Суду України по справі № 6-2811цс15.

 

 

15 квітня 2016 року

Верховний Суд України за результатами розгляду справи № 6-533цс16  ще раз наголосив на тому, що укладання договору іпотеки щодо спільного майна подружжя можливе лише за згоди іншого члена подружжя.

 

 

12 квітня 2016 року

 В разі крадіжки вкладу, вкладник може вимагати від банку виконання зобов’язань за договором вкладу в тому числі вимагати сплати всієї суми вкладу та відсотків за користування його коштами, а не вимагати відшкодування збитків. До такого правового висновку дійшов Верховний Суд України при розгляді справи № 6-352цс16 від 06 квітня 2016 року. Верховний Суд України відзначив, що потерпілим від крадіжки є банк а не вкладник.

 

 

6 квітня 2016 року

 

             При укладанні договору купівлі – продажу майнових прав отримується лише право на придбання права власності. А саме право власності на нерухоме майно набувається при отримання майна. Така правова позиція Верховного Суду України по справі № 6-289цс16 від 23 березня 2016 року.

 

              28 березня 2016 року

          Відповідно до рішення Верховного Суду України по справі № 6-30цс16, скарги на дії чи бездіяльність посадових осіб ДВС відносяться до компетенції адміністративних судів, за умови якщо законом не встановлено інший порядок судового оскарження рішень, дій або бездіяльності держвиконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби.

Контакты

Если у вас остались вопросы свяжитесь с нами